Platforma e- learning Bhp Śląskie

Platforma e learning bhp

Platforma e learning bhp  

Wprowadziliśmy  szkolenia okresowe  BHP metodą e-learning, przeznaczony dla firm oraz pracowników służby bhp,pracowników administracyjno- biurowych,dla pracodawców i osób kierującymi pracownikami.

Platforma e-learningowa bhp Rybnik, platforma e learning bhp Racibórz, platforma e learning bhp Żory,platforma e learning bhp Gliwice,platforma e learning bhp Opole, platforma e learning bhp-Śląsk.

Szkolenia bhp na Śląsku-Rybnik,Racibórz,Żory,Jastrzębie Zdrój,Gliwice,Katowice

Zapraszamy firmy z całej Polski.

 

Właściciel firmy, który zatrudnia osób potrzebuje pamiętać o wielu formalnościach z tym połączonych.

Nie starczy wyłącznie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej i podpisanie umowy. Niezbędne są również badania lekarskie i to, na co dużej ilości pracodawców macha dłonią, czyli kurs bhp.

Coraz powszechniej zdarza się tak, iż świeżo zatrudniona osoba, podpisuje tylko świstek, a z osobą prowadzącą szkolenie nawet się nie spotyka. Zakłada się bowiem, iż nie to jest najważniejsze, ale szkolenie uczące do pracy na danym stanowisku.Jaka jest cena szkolenia bhp e-learning

Jednak prawda jest taka, iż działa to na niekorzyść nie wyłącznie pracownika, ale również, a prawdopodobnie i przede wszystkim właściciela firmy.

Znajomość oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy umożliwia ochronić przed rozmaitymi niebezpiecznymi sytuacjami, jakie mogą doprowadzić do wypadku w ciągu pracy.

Wiąże się o nie wyłącznie z uszczerbkiem na zdrowiu zatrudnionego, ale także z ze zwolnieniem lekarskim, nieobecnością w pracy, a co za tym idzie również postojem na określonym stanowisku.

Stąd też, radzimy każdemu pracodawcy, aby nie zaniedbywał tak ważnych spraw.

Jeśli nie macie osoby, jaka świadczy usługi bhp sląskie zapraszamy do nas. Przeprowadzamy między innymi szkolenia bhp-śląskie, ale również zajmujemy się profesjonalnym doradztwie.

Zajmujemy się wszystkimi kwestiami, jakie dotyczą bhp. W naszych szeregach znajdują się profesjonaliści z olbrzymią wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, którzy są na bieżąco z wszelkimi pojawiającymi się zmieniamy. Pragniemy również podkreślić, iż prowadzimy również kursy adr. Zachęcamy.

Wyróżniają się one  tym, że materiały szkoleniowe składają się w większości z autorskich slajdów i filmów.

Szkolenia z zakresu tematyk związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy spełniające warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. dotyczące szkoleń okresowych w formie samokształcenia kierowanego.

Szkolenia BHP

, które należy odbywać okresowo:

– szkolenia BHP dla pracowników administracyjno- biurowych:

pierwsze szkolenie okresowe – przeprowadza się w okresie do 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy -kolejne szkolenie nie rzadziej niż raz na 6 lat –szkolenia BHP dla pracodawców oraz osób kierujących pracownikami:

Pierwsze szkolenie okresowe – przeprowadza się w okresie do 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy Kolejne szkolenie nie rzadziej niż raz na 5 lat Pamiętaj o przestrzeganiu przepisów BHP i Ppoż., ponieważ uchybienia mogą grozić karami finansowymi!

Zapraszamy na platformę e-learningową BHP -kliknij

Zadzwoń i dowiedz się jaka jest cena