Kurs wózki widłowe wraz z wymianą butli gazowej.

Kurs Wózki widłowe -Racibórz,Rybnik,Żory,Jastrzębie Zdrój,Pszczyna,Rydułtowy,Radlin,Suszec-Śląsk,Kraków,Opole

To, że współcześni konsumenci posiadają coraz większe potrzeby nie stanowi dla nikogo żadnej nowości.

Wynika to między innymi z tego, że sami każdego dnia jesteśmy konsumentami i oczekujemy solidnej i profesjonalnej obsługi. Dlatego też firmy, które specjalizują się produkcją wszelkiego rodzaju wyposażenia magazynowego borykają się w dzisiejszych czasach z ogromną konkurencją.

Dodatkowo sprzęty typu wózki widłowe cieszą się bardzo dużą popularnością na dzisiejszym rynku, w związku z czym coraz więcej firm stara się je produkować. Jednak aby móc korzystać z takiego wózka, potrzebne są kursy wózki jezdniowe, które pozwolą pracownikom nauczyć się obycia z tym sprzętem.

Wózki widłowe należą do specyficznych urządzeń, których obsługa wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy z zakresu ich obsługi, ale także z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jest to bardzo ważne, ponieważ praca z wózkiem widłowym jest zaliczana do jednych z bardziej niebezpiecznych. Jednak nie wszyscy właściciele przedsiębiorstw zwracają na to uwagę.

W dzisiejszych czasach w wielu przypadkach najbardziej liczy się cena urządzenia, a nie jego jakość.

ŁP-EKSPERT ŚLĄSK ZAPRASZA NA KURSY
WÓZKI JEZDNIOWE WRAZ Z WYMIANĄ BUTLI (popularna nazwa wózki widłowe)

III WJO – Wózki jezdniowe podnośnikowe prowadzone i zdalnie sterowane:
Szkolenie uprawnia do obsługi wózków jezdniowych z dowolnym napędem i bez ograniczeń wysokości podnoszenia. Warunkiem jest sterowanie operatora spoza wózka.
II WJO – wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych :
Szkolenie uprawnia do obsługi wózków jezdniowych z dowolnym napędem i bez ograniczeń wysokości podnoszenia oraz udźwigu, obejmuje też wózki należące do kategorii III WJO. Ograniczenie w tej kategorii dotyczy obsługi wózków ze zmiennym wysięgiem i specjalizowanych.
I WJO – wózki jezdniowe podnośnikowe, w tym specjalizowane, tj.z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem lub ze zmiennym wysięgiem:
szkolenie uprawnia do obsługi wózków jezdniowych z dowolnym napędem i bez ograniczeń wysokości podnoszenia oraz udźwigu. Obejmuje swoim zakresem wózki należące do kategorii III WJO i II WJO.

Kurs prowadzony jest na podstawie programu zatwierdzonego przez Urząd Dozoru Technicznego – jesteśmy certyfikowanym Ośrodkiem szkoleniowym

Warunki przyjęcia na szkolenie:

– ukończone 18 lat życia,
– wykształcenie podstawowe
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy jako operator wózków jezdniowych

Celem szkolenia / kursu zawodowego dla kandydatów na OPERATORÓW wózków jest m.in:

1. przygotowanie słuchaczy do egzaminów kwalifikacyjnych przeprowadzanych przez Urząd Dozoru Technicznego, w celu uzyskania uprawnień.

– wiadomości o dozorze technicznym
– ogólne wiadomości o wózkach jezdniowych
– budowa wózków jezdniowych
– obsługa wózków jezdniowych
– czynności operatora w trakcie pracy
– wiadomości z zakresu bezpiecznej obsługi – wymiana butli gazowych w wózkach
– zajęcia praktyczne

Kurs operatora wózków jezdniowych składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Dla kursantów zainteresowanych szkolenie może zakończyć się egzaminem państwowym przed powołaną komisją UDT.
Uprawnienia na wózki jezdniowe są ważne bezterminowo.

ZAJĘCIA  teoretyczne i praktyczne na wózki widłowe  w  Raciborzu , Rybniku , Żorach jak i na Śląsku i poza nim.

 

kurs wózki widłowe Rybnik, kurs wózki widłowe Racibórz ,kurs wózki jezdniowe wraz z wymianą butli gazowej Śląsk, kurs wózki widłowe Rydułtowy, wózki widłowe, łp-ekspert kursy wózki widłowe,kursy wózki widłowe:Rydułtowy, Racibórz, Radlin, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory, Ruda Śląska, Pszów, Jastrzębie-Zdrój, Szczekociny, Pszczyna, Radzionków,Gliwice, Czerwionka-Leszczyny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Ustroń, Zabrze, Żarki, Żywiec, Orzesze, Chorzów,Dąbrowa Górnicza, Wisła , Łaziska Górne, Poręba, Tychy, Zawiercie, Pyskowice, Czechowice-Dziedzice, Miasteczko Śląskie, Bielsko-Biała,Zawiercie,Skoczów,Kędzierzyn-Koźle,Katowice,Gliwice,Sosnowiec,Bytom,Katowice,Knurów CAŁY ŚLĄSK DOJEŻDŻAMY TEŻ DO INNYCH WOJEWÓDZTW-Dolnośląskie,Opolskie-Krapkowice,Brzeg Dolny,Nysa,Małopolskie-Kraków
 
powiązane wpisy

Terminy kursów

2019-09-24 23:32:20
l-piszczek

8

Doradca adr-Rybnik,Żory,Katowice Śląskie

2019-08-14 20:20:23
l-piszczek

8

Kurs wózki widłowe,kursy adr, szkolenia BHP, e learning bhp,kurs hds,kurs na podesty ruchome( zwyżki),doradca adr

2018-08-04 20:22:40
l-piszczek

8

Testy adr podstawy i cysterny

2017-12-30 23:14:29
l-piszczek

8